کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات فروشگاه اینترنتی مافلند مطالعه فرمائید .

به دلیل بروزرسانی ها ممکن است در قوانین مندرج تغییراتی ایجاد شود ، لذا خواهشمند است این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمائید .

کلیه اصول و قوائد فروشگاه اینترنتی مافلند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین متقابل میباشند .

- هیچگونه اجباری در ثبت نام و ایجاد حساب کاربری نیست ،

- در صورت تمایل به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ، میتوانید ضمن مدیریت پروفایل شخصی ، از مزایای عضویت ( تخفیف های ویژه کاربران ، کسب امتیاز خرید و استفاده به عنوان تخفیف و ... ) بهره مند شوید .

- هرگونه استفاده از خدمات حساب کاربری در هر زمانی ، به معنی اطلاع و قبول شما از شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مافلند می باشد .

- بهبود روند ارائه خدمات رسانی در فروشگاه ،

- ارسال اطلاعات سفارشات ، پیشنهادات ویژه و اطلاعیه های فروشگاه ،

- نظر سنجی در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران ،

- فروشگاه مافلند متعهد میگردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی تک تک  کاربران تمام تلاش خود را به کار گیرد .

- فروشگاه مافلند متعهد میگردد به منظور جلوگیری از حک ، دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار گیرد .

- اطلاعات شخصی کاربران هرگز بدون اجازه ی شخصی ایشان و یا حکم مراجع قانونی در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت .

- حفظ رمز عبور و مسئولیت کلیه فعالیت‌‏های حساب کاربری به عهده کاربران میباشد .

- قیمت ‏‌های ارائه شده برای محصولات در این وب سایت ، توسط تامین ‏‌کنندگان تعیین و اعلام میگردد .

- در حال حاضر محاسبه و عرضه محصولات در فروشگاه اینترنتی مافلند بدون احتصاب مالیات ارزش افزوده و عوارض فروش میباشد .

- گاهاً ممکن است قیمت محصولات کاهش و یا افزایش داشته باشند ، این امر بر اساس نوسانات قیمت ارز بوده و خارج از اختیارات فروشگاه میباشد .

- فروشگاه مافلند به مشتریان خود در 7 روز هفته و کلیه ساعات شبانه روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد . 

- انتخاب و ثبت سفارش در هر زمانی به معنی اطلاع و قبول شما از شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مافلند می باشد .

- کلیه سفارشات پس از ثبت سفارش در سریع ترین زمان و در تمام روزهای کاری ارسال خواهند شد ، این فرآیند از طریق ارسال ایمیل به اطلاع مشتریان خواهد رسید .

- روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است ، کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می‌‏شوند .

- اطلاعات وبسایت توسط تیم فروشگاه در هر لحظه به روز رسانی میشوند ، در مواردی بسیار نادر اگر سفارشی قابل پردازش و ارسال نباشد ، ضمن تماس با مشتری اقدامات لازم جهت جایگزینی و یا استرداد وجه پرداختی صورت میپذیرد .

- هزینه‏‌های پردازش و ارسال سفارشات طی مراحل ثبت سفارش و قبل از پرداخت نهائی اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود ، ( در حال حاضر ارسال سفارشات بالای 500 هزار تومان رایگان میباشد ) .

- هنگام ثبت سفارش ، مشخصات شخصی و آدرس دریافت سفارش را دقیق و کامل ثبت نمائید ، درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر به درستی قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .

- ممکن است جهت به روز رسانی و ارتقاء ، فعالیتهای وبسایت بدون اطلاع قبلی متوقف و یا محدود شود ، کلیه سفارش‌‏ های ثبت شده قبل از این محدودیتها پردازش و ارسال می‌‏شوند .

- حق توقف فروش کلی و یا بخشی از محصولات وبسایت به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی ، برای فروشگاه مافلند محفوظ می باشد .

- در صورت وجود هرگونه مغایرت و یا نیاز به تعویض ، پس از دریافت سفارش ضمن اطلاع به پشتیبانی ( حتی روزهای تعطیل ) ، بلافاصله حداکثر ظرف 24 ساعت در تهران و 48 ساعت در شهرستانها نسبت به استرداد سفارش اقدام نمائید .

- در صورت نیاز به تعویض کالای ارسال شده ، پس از هماهنگی با پشتیبانی ، پس از عودت کالای ارسالی توسط خریدار ، کالای رزور شده ارسال خواهد شد .

- متعلقات ( جعبه ، لیبل ) محصولات تا پایان مهلت تعویض نگهداری شوند و از دور ریختن آنها خودداری نمائید .

- هرگونه برچسب زدن یا نوشتن توضیحات مانند آدرس ، شماره تلفن و ... بر روی جعبه اصلی کالا و یا مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت و تعویض را از بین خواهد برد .

- هنگام بازگرداندن سفارش ، کالا باید در شرایط اولیه خود بوده و به هیچ عنوان از آن استفاده نشده باشد .       

- عکسهای محصولات در وبسایت جهت اطلاع و کمک رسانی به خرید مشتریان میباشد و به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد . ملاک وجود مغایرت  " کد ، سایز و رنگ کالا " میباشد .

- به منظور بهره مندی از شرایط ضمانت ، ارائه فاکتـور خرید محصول الزامی است .

- خریدار می تواند پس از ثبت سفارش و حتی بعد از واریز وجه ، به هر دلیل از خرید خود منصرف شود .

- در صورت انصراف از خرید و قبل از ارسال سفارشات ، وجه واریزی تماماً به خریدار بازگردانده خواهد شد .

- در صورت انصراف از خرید و بعد از ارسال سفارشات ، پس از عودت کالا توسط خریدار ، وجه واریزی پس از کسر هزینه ارسال به خریدار بازگردانده خواهد شد .

- فروشگاه مافلند متعهد میگردد تا کلیه سفارشات را با دقت و به بهترین نحو بسته بندی و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند .

- مسئولیت سفارشات پس از تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل ( به انتخاب کاربر ) و اعلام کد پیگیری مرسوله ( اطلاع رسانی از طریق سرویسهای ایمیل ) به عهده شرکت حامل میباشد .

- آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید قبل از دریافت سفارش ، به فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه شرکت حامل و کلیه متعلقات و فاکتور به فروشگاه مافلند عودت داده شود .

- کلیه محصولات به دلیل وارداتی بودن و عدم وجود نمایندگی در ایران شامل هیچگونه ضمانت و گارانتی شرکتی نمی باشد .

- محصولی که خود دارای مشکل فیزیکی و ساختاری باشد به دلیل عدم پیشبینی در روزهای آغازین استفاده " نهایتا ظرف یک ماه " با نمایان شدن ایراد ساختاری روبرو میگردد که در این صورت فروشگاه اورجینال متعهد به تعویض بدون قید و شرط آن میباشد .

- فروشگاه اینترنتی مافلند فقط در قبال محصولات خود ( نه محصولات فروشگاه ها و وبساتهای دیگر ) متعهد میگردد ، از تاریخ خرید محصول به مدت 6 ماه ، در صورت بروز هر گونه مشکلی ، نسبت به رفع اشکال محصول اقدام نماید .

- به منظور بهره مندی از شرایط خدمات پس از فروش ، ارائه فاکتور خرید محصول الزامی است .

- کلیه اطلاعات و محتویات وبسایت فروشگاه برای استفاده کاربران و مشتریان بوده و مالکیت آنها در هر شرایطی متعلق به فروشگاه اینترنتی مافلند  می باشد .

- هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از اطلاعات و محتویات وبسایت پیگرد قانونی دارد .

- استفاده ی غیر تجاری از اطلاعات و  محتوای وبسایت با ذکر منبع بلامانع است .

- استفاده از اطلاعات و محتویات وبسایت در جهت مقاصد تجاری ، ضمن هماهنگی قبلی با مدیریت وبسایت بلامانع میباشد .

- حق تغییر شرایط و قوانین استفاده از سرویس های این وبسایت ، بنا به هر دلیلی و در هر زمان بدون اطلاع قبلی ، برای فروشگاه مافلند محفوظ خواهد بود .

فعالیت فروشگاه اینترنتی مافلند  فقط از طریق همین وبسایت بوده و هیچگونه وبسایت دیگری ندارد ،

- دامین ورود به وبسایت :   mafland.com

- تماس با پشتیبانی : 02155417080 - 09038032460